Ovo je naš stručni tim koji se brine o vašim potrebama

Ravnateljica: Tajana Balent Vukojević, tajanab@sova.hr
Zamjenica ravnateljice: Marina Curman, marinac@sova.hr
Organizatorica nastave: Mirjana Rakić, mirjanar@sova.hr
Sovanet: Ružica Trohar, ruzicat@sova.hr
Računovodstvo: Renata Šušak, renatas@sova.hr
Tehnika: Hrvoje Karić, hrvojek@sova.hr
Referada: referada@sova.hr

Direktorica nastave:  
Jasminka Dupor, prof.,  jasminka.dupor@sova.hr

Zamjenica direktorice nastave:
prof. Irena Kormanić 

Mentori:
prof. Sandra Ognjan 
prof. Romina Curić
prof. Danica Papić Koren
prof. Bojana Sošić
prof. Antonija Kovačec
prof. Darko Kasanić

Nastavnici:

BAČURA, SANDRA
BEKIĆ, MONIKA
BERKETA, ANDREA
BLAŠKOVIĆ, LEONARDA
BLAŽINIĆ, VALENTINA
BOSNAR-MUSIJA, TAMARA
BUKVIĆ, MARIJANA
DOLFIĆ, MARIN
DUSPARA, SARAH
ĐANOVIĆ, IVA
FABER, IVANA
FAULEND, LADA
FILAR, PETRA
FOČIĆ BOŽIČKOVIĆ, SUNČANA
GAVRILOVIĆ, NIKOLINA
GOJIĆ TOPOLNIK, TIJANA
GRLJUŠIĆ KORDIĆ, SNJEŽANA
GUKOV, ANA-MARIA
HRAŠOVEC, NIKA
JEMRIĆ, MIRJANA
JURKOVIĆ, TIN
KARNELUTI, MORANA
KOSANOVIĆ, GORDANA
KRAMARIĆ, ANA
KUDUMIJA, VESNA
LOVRIĆ, PETRA
MARDEŠIĆ, MAJA
MAROŠEVIĆ ČEH, IVANA
MUSTAFIĆ, ANELA
NOVAKOVIĆ, RAVIJOJLA
PAVLIČEVIĆ, SANJA
POTAPOVA, ELENA
ŠALINOVIĆ IVANA
ŠIMIČIĆ, IVANA
ŠPOLJARIĆ, BERNARDA
UŠNIK, JADRANKA
WEITNER, SANDRA

Želite li se priključiti našem timu, javite nam se na mail sova@sova.hr!



SOVA Varšavska d.o.o., Savska cesta 141, Zagreb, Poslovnica Varšavska 14
OIB: 85366950288  / MBS: 080505265 Trgovački sud u Zagrebu Tt-10/22993-5, temeljni kapital 20.000,00 kuna uplaćen u cijelosti, zastupa Marina Curman
Žiro račun kod Erste Bank: IBAN: HR2824020061100606435

SOVA jezično učilište, Varšavska 14, Zagreb
OIB: 91784319952 / MBS: 080687530 Trgovački sud u Zagrebu Tt-09/1616-2
Žiro račun kod Erste Bank: IBAN: HR7924020061100606584