U 2019. ovo je naš stručni tim koji se brine o vašim potrebama

Ravnateljica: Andrea Jurčić, andreaj@sova.hr
Zamjenica ravnateljice: Marina Curman, marinac@sova.hr
Organizatorica nastave: Mirjana Rakić, mirjanar@sova.hr
Sovanet: Ružica Trohar, ruzicat@sova.hr
Računovodstvo: Renata Šušak, renatas@sova.hr
Tehnika: Hrvoje Karić, hrvojek@sova.hr
Referada: referada@sova.hr

Direktorica nastave:  
Jasminka Dupor, prof.,  jasminka.dupor@sova.hr

Zamjenica direktorice nastave:
prof. Ines Popijač 

Mentori:
prof. Romina Curić 
prof. Jadranka Ušnik 

Pomoćnici mentora:
prof. Sandra Ognjan 
prof. Irena Kormanić 

Nastavnici:
prof. Marijana Bukvić 
prof. Adrijana Fajdić 
prof. Lada Faulend 
prof. Ivana Filipčić 
prof. Sunčana Fočić Božičković 
prof. Nikolina Gavrilović 
prof. Tijana Gojić Topolnik 
prof. Snježana Grljušić Kordić 
prof. Katalin Hergovich 
prof. Ida Jagar 
prof. Kristina Jambreković 
prof. Morana Karneluti 
prof. Darko Kasanić 
prof. Gordana Kosanović 
prof. Antonija Kovačec 
prof. Vesna Kudumija
prof. Tereza Maračić 
prof. Maja Mardešić 
prof. Ivana Marošević Čeh 
prof. Danica Papić Koren 
prof. Sanja Pavličević 
prof. Ana Peran
prof. Elena Potapova 
prof. Bojana Sošić 
prof. Ivana Šalinović 
prof. Bernarda Špoljarić 
prof. Matea Vraneković 
prof. Sandra Weitner
apsolventica Valentina Blažinić 
apsolventica Tamara Bosnar-Musija 
apsolventica Petra Filar 
apsolventica Tena Josić 
apsolventica Anela Mustafić 
apsolventica Maja Ostović
apsolventica Eva Smrekar
apsolventica Rahela Šubarić 
apsolventica Ivana Verveger 

Želite li se priključiti našem timu, slobodno nam se javite na mail sova@sova.hr!



SOVA Varšavska d.o.o., Savska cesta 141, Zagreb, Poslovnica Varšavska 14
OIB: 85366950288  / MBS: 080505265 Trgovački sud u Zagrebu Tt-10/22993-5, temeljni kapital 20.000,00 kuna uplaćen u cijelosti, zastupa Marina Curman
Žiro račun kod Erste Bank: IBAN: HR2824020061100606435

SOVA jezično učilište, Varšavska 14, Zagreb
OIB: 91784319952 / MBS: 080687530 Trgovački sud u Zagrebu Tt-09/1616-2
Žiro račun kod Erste Bank: IBAN: HR7924020061100606584