U 2019. ovo je naš stručni tim koji se brine o vašim potrebama

Ravnateljica: Tajana Balent Vukojević, tajanab@sova.hr
Zamjenica ravnateljice: Marina Curman, marinac@sova.hr
Organizatorica nastave: Mirjana Rakić, mirjanar@sova.hr
Sovanet: Ružica Trohar, ruzicat@sova.hr
Računovodstvo: Renata Šušak, renatas@sova.hr
Tehnika: Hrvoje Karić, hrvojek@sova.hr
Referada: referada@sova.hr

Direktorica nastave:  
Jasminka Dupor, prof.,  jasminka.dupor@sova.hr

Mentori:
prof. Sandra Ognjan 
prof. Jadranka Ušnik 

Pomoćnici mentora:
prof. Irena Kormanić 

Nastavnici:
prof. Marijana Bukvić 
prof. Tamara Bosnar-Musija 
prof. Lada Faulend 
prof. Ivana Filipčić 
prof. Sunčana Fočić Božičković 
prof. Nikolina Gavrilović 
prof. Tijana Gojić Topolnik 
prof. Snježana Grljušić Kordić 
prof. Ana-Maria Gukov
prof. Katalin Hergovich
prof. Valentino Jakšić 
prof. Morana Karneluti 
prof. Darko Kasanić 
prof. Monika Koeniger
prof. Gordana Kosanović 
prof. Antonija Kovačec 
prof. Vesna Kudumija
prof. Tereza Maračić
prof. Maja Mardešić 
prof. Ivana Marošević Čeh 
prof. Mihaela Morduš
prof. Danica Papić Koren 
prof. Sanja Pavličević 
prof. Elena Potapova 
prof. Bojana Sošić 
prof. Ivana Šalinović
prof. Ivana Šimičić
prof. Magdalena Šlopar 
prof. Bernarda Špoljarić 
prof. Sandra Weitner
apsolventica Valentina Blažinić 
apsolventica Petra Filar 
apsolventica Tena Josić 
apsolventica Anela Mustafić 
apsolventica Eva Smrekar

Želite li se priključiti našem timu, slobodno nam se javite na mail sova@sova.hr!



SOVA Varšavska d.o.o., Savska cesta 141, Zagreb, Poslovnica Varšavska 14
OIB: 85366950288  / MBS: 080505265 Trgovački sud u Zagrebu Tt-10/22993-5, temeljni kapital 20.000,00 kuna uplaćen u cijelosti, zastupa Marina Curman
Žiro račun kod Erste Bank: IBAN: HR2824020061100606435

SOVA jezično učilište, Varšavska 14, Zagreb
OIB: 91784319952 / MBS: 080687530 Trgovački sud u Zagrebu Tt-09/1616-2
Žiro račun kod Erste Bank: IBAN: HR7924020061100606584