Upisi na područjima 2015/2016.

        pon uto sri pon uto
        07.09.2015 08.09.2015 09.09.2015 14.09.2015 15.09.2015
1 BRESTJE ORHIDEJA 67 GRLJUŠIĆ KORDIĆ SNJEŽANA 10:00-14:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00 15:00-19:00
2 CENTAR OŠ IZIDORA KRŠNJAVOGA NJIRIĆ MARIJA/CURIĆ srijeda? / / 09.09. i 10.09. 16:30-19:00 / /
3 ČRNOMEREC OŠ PAVLEKA MIŠKINE FOČIĆ SUNČANA 9:30 – 11:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
4 DUBRAVA OŠ MATE LOVRAKA DROPULIĆ MORANA 9:30 – 11:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/15:30 – 18:00 10:30 – 12:30/15:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
5 DUGAVE OŠ DUGAVE URLIČIĆ VANJA 16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
6 FOLNEGOVIĆEVO OŠ LOVRE PL. MATAČIĆA ANDREJA ŠTOR 09:00 – 12:00/15:00 – 18:00 09:00 – 12:00/15:00 – 18:00 09:00 – 12:00/15:00 – 18:00 15:00 – 18:00 15:00 – 18:00
7 GAJNICE OŠ D. DOMJANIĆA MAROŠEVIĆ IVANA 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
8 GAJNICE TRATINA 2B PAVIĆEVIĆ NATAŠA 17:00 – 19:00 17:00 – 19:00 17:00 – 19:00 17:00 – 19:00 17:00 – 19:00
9 IVANIĆGRADSKA OŠ F.K.FRANKOPANA MEDARIĆ/UŠNIK/MATIĆ 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
10 JARUN PETRINE 26 KORMANIĆ IRENA 10:30 – 12:30/17:00 – 19:00 10:30 – 12:30/17:00 – 19:00 10:30 – 12:30/17:00 – 19:00 17:00 – 19:00 17:00 – 19:00
11 JARUN OŠ BARTOLA KAŠIĆA VUKOJEVIĆ ANTONIJA 10:30 – 12:30/17:00 – 19:00 10:30 – 12:30/17:00 – 19:00 10:30 – 12:30/17:00 – 19:00 17:00 – 19:00 17:00 – 19:00
12 JORDANOVAC OŠ JORDANOVAC POPIJAČ INES 17:00-19:00 10:30 – 12:30/15:30 – 18:00 10:30 – 12:30/15:30 – 18:00 15:30 – 18:00 15:30 – 18:00
13 KUSTOŠIJA OŠ O. IVEKOVIĆA FAJDIĆ ADRIJANA 16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
14 RAVNICE HONDLOVA 2A KOLIĆ DOLENEC MILJANA 17:00 – 19:00 10:30 – 12:30/17:00 – 19:00 10:30 – 12:30/17:00 – 19:00 17:00 – 19:00 17:00 – 19:00
15 SIGET OŠ V. HOLJEVCA FAULEND LADA 16:30 – 18:00 + Mijić 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
16 SOPOT OŠ IVE ANDRIĆA KARNELUTI MORANA 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
17 SREDNJACI HEĆIMOVIĆEVA ČUDINA PETRA 10:30 – 12:30/17:00 – 19:00 10:30 – 12:30/17:00 – 19:00 10:30 – 12:30/17:00 – 19:00 17:00 – 19:00 17:00 – 19:00
18 ŠPANSKO OŠ ANTE KOVAČIĆA NINČEVIĆ SUNČICA 12:30 – 14:00/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
19 ŠPANSKO ORANICE OŠ ŠPANSKO ORANICE KOS VALENTINA 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
20 TREŠNJEVKA OŠ JULIJA KLOVIĆA LESIĆ JELENA 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
    OŠ JULIJA KLOVIĆA KUČAK JELENA - njemački / / 17:00 – 19:00 17:00 – 19:00 17:00 – 19:00
21 TRNJE OŠ JURE KAŠTELANA POTAPOVA ELENA 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
22 UTRINE OŠ MLADOST MARDEŠIĆ MAJA 10:30 – 12:30/16:00 – 18:00 16-19 16-19 16-19 16-19
23 VOLTINO OŠ VOLTINO P/U/S TROHAR PS GNJIDIĆ 16:00 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
24 VRBANI OŠ VRBANI MIJIĆ JERKA 12.30 – 13.30 Mijić/16:30 - 18:00 Dupor 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
25 ZAPRUĐE OŠ ZAPRUĐE SOŠIĆ/HERGOVICH 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 10:30 – 12:30/16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
26 ŽUTI BRIJEG OŠ ŽUTI BRIJEG DUMANČIĆ SREBRENKA 15:00 – 16:30 10:30 – 12:30/15:00 – 16:30 10:30 – 12:30/15:00 – 16:30 10:30 – 12:30 15:00 – 17:00