Upisi na područjima

Dragi polaznici!

I ove godine čekamo vas na upisima na područjima – ispred ulaza u osnovne škole, uz sve mjere opreza uslijed pandemije.

Raspored dežurstva* Sove po područjima:

UPISNO MJESTO OD PONEDJELJKA 13.09.2021.

PEŠĆENICA – OŠ FRAN KRSTO FRANKOPAN

13.09. PONEDJELJAK 10:30 – 12:30

14.09. UTORAK 13:00 – 15:00

BRESTJE – OŠ BRESTJE

06.09. PONEDJELJAK 17:00 – 19:00

07.09. UTORAK 12:00 – 13:30

08.09. SRIJEDA 14:30 – 16:00

09.09. ČETVRTAK 14:30 – 16:00


ČRNOMEREC – OŠ PAVLEKA MIŠKINE

06.09. PONEDJELJAK 10:00 – 12:00

07.09. UTORAK 15:30 – 17:30

08.09. SRIJEDA 15:30 – 17:30

09.09. ČETVRTAK 15:30 – 17:30


DUBRAVA – OŠ MATE LOVRAKA

06.09. PONEDJELJAK 08:30 – 11:00

07.09. UTORAK 12:00 – 14:00

08.09. SRIJEDA 12:00 – 14:00

09.09. ČETVRTAK 12:00 – 14:00


DUGAVE – OŠ DUGAVE

06.09. PONEDJELJAK 09:30 – 11:30

07.09. UTORAK 15:30-17:30

08.09. SRIJEDA 15:30 – 17:30

09.09. ČETVRTAK  15:30 – 17:30

FOLNEGOVIĆEVO – OŠ LOVRE PL. MATAČIĆA

06.09. PONEDJELJAK 11:00 –13:00

07.09. UTORAK 14:30 – 16:00

08.09. SRIJEDA 11:30 – 13:00,

09.09. ČETVRTAK 12:00 – 13:00


GRAČANI – OŠ GRAČANI

06.09. PONEDJELJAK 09:15 – 11:30

07.09. UTORAK 16:30 – 18:30

08.09. SRIJEDA 11:00 – 13:00

13.09. PONEDJELJAK 11:00 – 13:00


JARUN – OŠ BARTOLA KAŠIĆA

06.09. PONEDJELJAK 09:00 – 10:00, 12:30-14:15

07.09. UTORAK 15:30 – 17:30

08.09. SRIJEDA 10:00 – 12:00

09.09. ČETVRTAK 15:30 – 17:30


JORDANOVAC – OŠ JORDANOVAC

06.09. PONEDJELJAK 10:30 – 12:30

07.09. UTORAK 15:30 – 17:00

08.09. SRIJEDA 15:30 – 17:00

09.09. ČETVRTAK 15:30 – 17:00


KAJZERICA – OŠ KAJZERICA

06.09. PONEDJELJAK 09:00 – 12:00

07.09. UTORAK 11:00 – 13:00

08.09. SRIJEDA 16:00 – 18:00

09.09. ČETVRTAK 16:00 – 18:00


KUSTOŠIJA – OŠ OTONA IVEKOVIĆA

06.09. PONEDJELJAK 16:00 – 18:00

07.09. UTORAK 15:30 – 17:30

08.09. SRIJEDA 10:00 – 12:00

09.09. ČETVRTAK 15:30 – 17:30


RAVNICE – HONDLOVA 2A

06.09. PONEDJELJAK 17:00 – 19:00

07.09. UTORAK 17:00 – 19:00

08.09. SRIJEDA 17:00 – 19:00

09.09. ČETVRTAK 17:00 – 19:00


SIGET – OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA

06.09. PONEDJELJAK 18:00 – 19:30

07.09. UTORAK 15:30 – 17:30

08.09. SRIJEDA 15:30 – 17:30

09.09. ČETVRTAK 15:30 – 17:30


SOPOT – OŠ IVE ANDRIĆA

06.09. PONEDJELJAK 11:30 – 13:30

07.09. UTORAK 11:00 – 13:00

08.09. SRIJEDA 15:00 – 17:00

09.09. ČETVRTAK 11:00 – 13:00


SREDNJACI – OŠ JOSIPA RAČIĆA

06.09. PONEDJELJAK 09:30 – 11:00

07.09. UTORAK 12:00 – 14:00

08.09. SRIJEDA 12:00 – 14:00

09.09. ČETVRTAK 12:00 – 14:00


ŠPANSKO – OŠ ANTE KOVAČIĆA

06.09. PONEDJELJAK 08:00 – 10:30, 13:00-14:00

07.09. UTORAK 15:30 – 17:30

08.09. SRIJEDA 13:30 – 15:00

09.09. ČETVRTAK 15:30 – 17:30


ŠPANSKO – OŠ ŠPANSKO ORANICE

06.09. PONEDJELJAK 11:15 – 12:30

07.09. UTORAK 11:00 – 13:00

08.09. SRIJEDA 11:00 – 13:00

09.09. ČETVRTAK 11:00 – 13:00


TREŠNJEVKA – OŠ JULIJA KLOVIĆA

06.09. PONEDJELJAK 11:00 – 12:00

07.09. UTORAK 15:30 – 17:00

08.09. SRIJEDA 11:30 – 13:00

09.09. ČETVRTAK 15:30 – 17:00


UTRINE – OŠ MLADOST

06.09. PONEDJELJAK 11:30 – 13:30

07.09. UTORAK 15:30 – 18:00

08.09. SRIJEDA 15:30 – 18:00

09.09. ČETVRTAK 15:30 – 18:00


VOLTINO – OŠ VOLTINO

06.09. PONEDJELJAK 16:15 – 17:30

07.09. UTORAK 16:15 – 17:30

08.09. SRIJEDA 16:15 – 17:30

09.09. ČETVRTAK 16:15 – 17:30


VRBANI – OŠ VRBANI

06.09. PONEDJELJAK 16:30 – 17:30

07.09. UTORAK 15:30 – 17:30

08.09. SRIJEDA 15:30 – 17:30

09.09. ČETVRTAK 15:30 – 17:30

*Raspored je podložan promjenama. Redovito pratite našu stranicu.

Povratak